اخبار ویژه
بیژن لطفی گفت: شهرستان آبیک به دلیل دارا بودن مراتع وسیع در منطقه زیاران و طالقان از مناطق اصلی کانون های تجمع و تخم ریزی انواع ملخ ها است و ملخ جزو آفات عمومی و بومی در این شهرستان محسوب می شود. لذا با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی در اسفند سال گذشته و اوایل فروردین برای ایجاد تراکم جمعیت این آفت، کار مبارزه با آن در کانون ها و حاشیه باغات این شهرستان با جدیت توسط کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان انجام شد.
1398/2/26
یژن لطفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در این خصوص بیان داشت : با توجه به پتانسیل احداث گلخانه در شهرستان آبیک در آینده شاهد تحولی در خصوص ایجاد شهر گلخانه‌ای و واحد های دارای مجوز خواهیم بود.
1398/12/01
بیژن لطفی افزود : در این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از 20 نفر از اعضای هیات های مدیره صندوقهای خرد اعتباری زنان روستایی در شهرستان آبیک برگزار گردید ، مباحث آشنایی با دفاتر پس انداز ، دفتر معین و کل، الزامات دفتر معین و کل ، نکات مهم در مورد رفتار مالی اعضا و هیات مدیره ، نحوه محاسبات مربوط به سود و طول ماههای بازپرداخت ، نحوه نوشتن ترازنامه مالی ، محاسبه سرمایه صندوق ، اهمیت و ضرورت حسابداری صندوق و نحوه محاسبه و ارائه گزارشات نهایی توسط هیات مدیره صندوق ها آموزش داده شد .
1398/10/18
بیژن لطفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت حفظ مزارع از گزند عوامل خسارت‌زا تأکید کرد و گفت: مبارزه با پوره سن غلات در مزارع گندم و جو این شهرستان از 7 خرداد ماه آغاز شده است.
1398/02/22
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal